Blogi i dyskusje

Znalazłam się kolejny raz w sytuacji, kiedy pracodawca do granic możliwości pracownika chce wykorzystać jego lojalność, rzetelność i uczciwość. Dwa lata temu postanowiłam skończyć ze swoją uległością - rzuciłam wyzwanie, w efekcie którego zdjęto ze mnie częściowo ciężar obowiązków i podzielono je na cztery osoby (wraz ze mną) - zaznaczę, że zarabiałam wówczas na rękę nie więcej niż obecna krajowa brutto. Wtedy poradziłam sobie - na własny koszt przekwalifikowałam się i znalazłam bez trudu nowe miejsce pracy. Niestety nie poznano się na moich "talentach" i po trzech miesiącach próby, nie przedłużono mi angażu.

Witam, ktoś mi powie czy ten projekt cos daje wog.?

Witam, jestem obecnie na zwolnieniu lekarskim, po operacji i mam problem, mój powrót do pracy równa się wypowiedzeniu ponieważ obecnie jest redukcja etetów z powodów ekonomicznych.Nie wiem jak sobie poradzę ponieważ jestem samiutka i od niedawna w wielkim mieście...A myślałam że będzie super ale ta operacja popsuła wszystko. Wiem, że zdrowie jest najważniejsze ale z czegoś trzeba żyć, .....Dlatego proszę pomóżcie MI !!!!!!!  Ela

 
 
 
Dzisiaj chcę poruszyć temat dotyczący wymagań wykształcenia dla potrzeb rekrutacji.
Jeszcze niedawno, w celu wykształcenia na uczelniach pierwszych ratowników, kosmetologów, fryzjerów, innych zawodów ustalono program nauczania i po analizie tematyki objętej programem nauczania dobierano fachowców mających uprawnienia pedagogiczne i kształcono kadry.

Poniżej kilka linków do miejsc, w których widać efekty moich zainteresowań (nie zarobkowej działalności) :)
 
- stworzyłam i cały czas aktualizuję blog o prowadzonych w blogsferze konkursach:  http://my-candys.blogspot.com oraz profil o tej samej tematyce:   https://www.facebook.com/MyCandysKonkursy
 
- stworzyłam blog ze stworzoną przeze mnie biżuterią: http://my-shinning.blogspot.com
 
- stworzyłam i cały czas aktualizuję blog o mojej kotce:  http://my-izzi.blogspot.com

Witam serdecznie wszystkie kobiety . Mam pytanko ? Nie mam dostępu do szkolenia  'brak uprawnień' taki wpis sie pojawia i nie wiem dlaczego. 
Dziekuję za odpowiedzi. Może chodzi o to, że nie jestem w tzw. grupie docelowej i dopiero jak będą miejsca to będę mogła skorzystać. 
Pozdrawiam

Hmmmmm.... Nie wiem od czego zacząć..... Może od tego, że nigdy nie pisałam bloga..... W serwisie też zalogowałam się dość dawno temu, nie odbyłam żadnego kursu i zapomniałam o nim.... Aż do teraz, kiedy za pół roku kończy mi się urlop macierzyński, starsze dziecko ma iść do zerówki, a z maluchem kompletnie nie wiem co zrobić. Wrócić do pracy czy utkwić na bezpłatnym wychowawczym..... Szukając czegoś, sama nie wiedząc czego trafiłam tu i przypomniało mi się, że ja przecież mam tu konto! Zapisałam się na kurs o telepracy i co? I zamierzam go skończyć. Może nie będzie konieczności wracania do pracy......

Witam wszystkie współuczestniczki projektu:)
Właśnie dopełniłam niezbędnych formalności i mogę rozpocząć szkolenie. Informatyka zawsze była dla mnie tematem tabu. Potrafię przeszukiwać internet i korzystać z programów pakietu MS Office. Jednak nie wykorzystuję wszystkich ich funkcjonalności. Z podziwem zawsze patrzyłam na znajomych, którzy płynnie poruszali się w zagadkowym dla mnie środowisku komputerowo-internetowym. Na szczęście zawsze mogłam liczyć na ich pomoc:)Z upływem czasu brak umiejętności i znajomości wielu programów komputerowych coraz bardziej staje się dotkliwy. To sklania mnie do rozpoczęcia szkolenia. Nie ukrywam, towarzyszą temu niepewnośc i obawy, a głównym motywem jest raczej konieczność niż ciekawość. Pewnie nie tylko ja mam takie doświadczenia i odczucia. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym dniem szkolenia zainteresowanie będzie przeważać nad obowiązkiem, a niechęć i obawy prysną w niebyt. Tego życzę nam wszystkim:)

Witajcie,
Jestem podekscytowana rejestracją w projekcie eurokobieta :)
Mam nadzieję, że będzie to początek czegoś nowego w moim życiu. Na pewno nowe doświadczenie i być może nauka.
Kobiety pracujące w domu, to dobry sposób łączenia pracy zawodowej i zarabiania pieniędzy z pracą w domu związaną z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu. Obie zajmują ważne miejsce w życiu współczesnej kobiety, wiadomo w różnych proporcjach. Dla jednej pani ważniejsza jest kariera i pieniądze, dla innej dzieci i dom. Dobrze jest znaleźć swoje miejsce na świecie i swoją drogę. Nie jest to jednak zawsze takie oczywiste i proste. Ale nic, co nam łatwo przychodzi nie daje nam takiej satysfakcji jak to, co zdobywamy w trudach. Zatem alleluja i do przodu !

Ukonczylam kurs Kompetencje informatyczne dla telepracy i zaczelam nastepny kurs Kluczowe kompetencje informatyczne. Nie wiem gdzie moge sprawdzic moje pierwsze zalogowanie sie na tej platformie zeby sprawdzic kiedy dokladnie konczy sie moj kurs. Wyjechalam chwilowo za grancie i nie zawsze mam polaczenie z internetem wiec tez nie wiem czy mogla bym taki kurs w miare mozliwosci przedluzyc.
Badzo prosze o informacje
Dziekuje
Aga

Uczestniczki

Portret użytkownika elka05
elka05
Portret użytkownika karola-ww
karola-ww
Portret użytkownika ivonekk
ivonekk
Portret użytkownika stellak
stellak
Portret użytkownika ikopec
ikopec
Portret użytkownika BeatQaa
BeatQaa
Portret użytkownika askformore
askformore
Portret użytkownika milka820
milka820
Portret użytkownika anita13
anita13
Portret użytkownika Anulek0103
Anulek0103
Portret użytkownika martaa45
martaa45
Portret użytkownika Alina Stróżyk
Alina Stró


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!