Panel pracodawcy

 

Zarejestruj swoją firmę w projekcie
i korzystaj z pomocnego panelu pracodawcy!

 

Czym jest panel pracodawcy?

To miejsce, w którym osoby prowadzące firmę mogą znaleźć pracownika posługującego się nowoczesnymi technologiami z zakresu informatyki i telepracy. Panel umożliwia także dodanie swojej oferty pracy i wizytówki do bazy firm zarejestrowanych w projekcie, co zwiększa skuteczność procesu rekrutacyjnego i umożliwia skorzystanie ze zdalnych warsztatów telepracy.

 

Jak działa panel pracodawcy?

Panel udostępnia bazę CV uczestniczek projektu, które pracodawca może przeglądać, sortować i użytkować w wewnętrznym procesie rekrutacyjnym. W razie zainteresowania konkretną kandydaturą, pracodawca może kontaktować się z wybraną osobą dzięki systemowi wiadomości prywatnych lub adresowi podanemu w aplikacji. Bazę CV można dowolnie filtrować dla uzyskania konkretnych wyników pod kątem branży czy pożądanych umiejętności kandydata.

Dzięki panelowi pracodawca może również umieścić w serwisie ogłoszenie o pracę widoczne dla wszystkich zalogowanych uczestniczek projektu. Ogłoszenia zarejestrowanych pracodawców umieszczane są w serwisie w pierwszej kolejności i jako wyróżnione wyświetlają się nad pozostałymi ofertami.

 

Uczestniczki

Portret użytkownika Anna55538@wp.pl
Anna55538@
Portret użytkownika pinezka7
pinezka7
Portret użytkownika Agnieszka Dąbrowska
Agnieszka
Portret użytkownika andziapi
andziapi
Portret użytkownika Natalia Chruściel
Natalia Ch
Portret użytkownika olkacalka
olkacalka
Portret użytkownika wiedzma77
wiedzma77
Portret użytkownika Pattyline
Pattyline
Portret użytkownika Bozydara Jedrkowiak
Bozydara J
Portret użytkownika anetakras
anetakras
Portret użytkownika kinga13
kinga13
Portret użytkownika Alina694
Alina694

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!