Program euroKobieta w telewizji

Odcinek dokumentalnej serii telewizyjnej "Potrzebna od zaraz" poświęcony programowi euroKobieta emitowany był na kanale TVP2. Zawiera wywiad z pracownikami biura oddziału łódzkiego programu euroKobieta oraz z uczestniczkami stażu w łódzkiej edycji programu (jak również wywiady z pracodawcą i specjalistą od szkoleń e-learningowych, uzasadniające celowość podnoszenia swoich kompetencji, istotnych na rynku pracy).

Dla wszystkich zainteresowanych kobiet program oferuje bezpłatne, międzynarodowo certyfikowane szkolenia informatyczne realizowane zdalnie w trybie e-learning przez Internet, staże informatyczne (w tym w trybie telepracy) oraz doradztwo edukacyjno-zawodowe prowadzone on-line. Program współfinansowany jest ze środków unijnych i budżetowych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestniczki

Portret użytkownika A. K.
A. K.
Portret użytkownika kiara202
kiara202
Portret użytkownika ulka985
ulka985
Portret użytkownika aleksandrapuchacz
aleksandra
Portret użytkownika Monika Czyżnikiewicz
Monika Czy
Portret użytkownika dorsokol
dorsokol
Portret użytkownika BlackCelebration
BlackCeleb
Portret użytkownika Edzik
Edzik
Portret użytkownika Lucy90210
Lucy90210
Portret użytkownika gunia421
gunia421
Portret użytkownika magdalenaprusicka
magdalenap
Portret użytkownika Annaaa
Annaaa

Ostatnie odpowiedzi


Spot III edycji projektu euroKobieta mający na celu promowanie elastycznych form zatrudnienia wśród kobiet wychowujących dzieci.


Zobacz nasz kanał na YT

Newsletter euroKobieta

Otrzymuj aktualne informacje!